Fusion Parts - це компанія, яка є посередником між виробниками електронних компонентів і аксесуарів для мобільних телефонів в Китаї і оптовими магазинами в Україні з 2007 року.


Власний склад в Чернівцях дозволяє нам оптимізувати логістику вантажів, контролювати якість закуповуваних компонентів, тримати конкурентно-низькі ціни. Особливу увагу ми приділяємо контролю якості закуповуваних запчастин для мобільних телефонів, одні з перших пропонуємо новинки, а так само кілька видів якостей від копій до оригіналів.

Найпопулярніші товари ми замовляємо "під себе" і тримаємо наявність на складі щоб відвантажити вам протягом одного робочого дня.

 

Наші клієнти - це майстерні, роздрібні і оптові магазини, а також великі сервісні центри, які потребують регулярних поступлень запчастин для мобільних телефонів та аксесуарів. Нашим клієнтам ми пропонуємо максимально простий процес закупівлі, актуальний прайс-лист, максимально-можливий широкий асортимент, список новинок і зміни цін, кілька варіантів оплати і доставки.

 

Наша мета - довгострокові відносини, максимально комфортні умови для роботи вашого бізнесу, тому в своїй роботі ми використовуємо інноваційні інструменти маркетингу, розширюємо товарну лінійку, вдосконалюємо обслуговування, підтримку користувачів і гарантійні умови.


Для зв'язку з клієнтами ми використовуємо пошту fusionparts.sales@com.com, популярні месенджери: Telegram, Viber на номері +380504456600, Skype - fusionparts.sales